ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال فوتبال فرانسه با پیروزی که برابر بلژیک به دست آورد توانست به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا کند
ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال فوتبال فرانسه با پیروزی که برابر بلژیک به دست آورد توانست به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا کند.

او ادامه‌ داد: بازی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک اصلا آسان نبود. در نیمه دوم فرصت‌های خوبی را خلق کردیم و می‌توانستیم به گل‌های بیش‌تری هم دست پیدا کنیم. بر این باور هستم که هواداران از عملکرد ما راضی هستند. امیدوارم که درخشش ما در دیدار فینال هم ادامه‌ داشته باشد و بتوانیم جام را بالای سر بریم.

تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه در دیدار فینال یک‌شنبه هفته آینده به مصاف برنده کرواسی و انگلیس خواهد رفت.

اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی‌ها بعد از این دیدار، گفت‌: یک مجموعه استثنایی هستیم که توانستیم موفقیت بزرگی را به دست آوریم. البته گام نهایی باقی مانده است و باید آن را هم با موفقیت برداشت. بسیار خوشحالیم که به فینال این رقابت بزرگ راه پیدا کردیم. بدون شک خود را به خوبی آماده دیدار فینال خواهیم کرد.

——————-

سینماخبر: قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی عاشقی در هانوی که پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده است، در خصوص آخرین روند تولید این فیلم گفت: طبق زمان بندی صورت گرفته در نیمه دوم سال تصویربرداری فیلم را در کشور ویتنام آغاز خواهیم کرد و به احتمال فراوان تا انتهای سال تصویربرداری کار ادامه خواهد داشت
سینماخبر: قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی عاشقی در هانوی که پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده است، در خصوص آخرین روند تولید این فیلم گفت: طبق زمان بندی صورت گرفته در نیمه دوم سال تصویربرداری فیلم را در کشور ویتنام آغاز خواهیم کرد و به احتمال فراوان تا انتهای سال تصویربرداری کار ادامه خواهد داشت.

گرانی ارز، یانگوم را پراند!

وی در خصوص حضور لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم که قرار بود در این فیلم حضور داشته باشد، اظهار کرد: زمانی که ما تصمیم به حضور این بازیگر گرفتیم ارز قیمت دیگری داشت و در حال حاضر با وجود افزایش دو برابری آن به تنهایی نمی توانیم از پس هزینه های این قرارداد برآییم.

وی تصریح کرد: با شرایط کنونی اگر از طرف دولت و نهادهای فرهنگی مورد حمایت قرار نگیریم، نمی توانیم از حضور بازیگران سرشناس کره و چین استفاده کنیم و اکران های فیلم در این کشورها را نیز از دست خواهیم داد. در حال پیگیری هستیم تا در روزهای آینده این مشکل با کمک و مساعدت نهادهای سینمایی برطرف شود و بتوانیم از حضور این بازیگران در فیلم استفاده کنیم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *