خبرگزاری فارس: شب گذشته در آخرین بازی از روز نخست هفته سی ام لالیگا بارسلونا و در حساس ترین بازی، سویا در ورزشگاه سانچز پیسخوان از بارسلونای صدرنشین پذیرایی کرد
سرمربی بارسلونا ادامه داد: در این بازی با مشکلاتی مواجه شدیم. آنها تیم خوبی هستند و خودشان در خانه و محیطی عالی پیدا کردند. ما در این بازی چیز زیادی از خود به نمایش نگذاشتیم ولی پس از دریافت گل دوم به خودمان آمدیم. ما باید به اتفاقاتی که در این بازی افتاد خیلی خوب مشاهده کنیم و مشکلاتمان را رفع کنیم.

والورده در پایان درباره فینال جام حذفی مقابل سویا گفت: این بازی برای ما به عنوان مرجعی شد تا متوجه شویم که رقیب سر سختی را پیش رو خودمان داریم.

ارنستو والورده، سرمربی آبی-اناری‌ها پس از این بازی گفت: ما در تیم برخی مشکلات را داریم ولی این را نباید انکار کرد که مقابل رقیب آماده و خوبی قرار گرفته بودیم. در اکثر بازی های خودمان به رقیب اجازه نمی دهیم که فرصت های زیادی را خلق کند ولی مقابل سویا به آنها اجازه دادیم.

 خبرگزاری فارس: شب گذشته در آخرین بازی از روز نخست هفته سی ام لالیگا بارسلونا و در حساس ترین بازی، سویا در ورزشگاه سانچز پیسخوان از بارسلونای صدرنشین پذیرایی کرد.

وی افزود: مسی از اینکه در نیمه دوم بازی حضور داشت احساس خوشحالی کرد. او در نهایت موفق شد کار را تمام کند. به نظرم او در این دوران بازی کردن برایش بهتر است. در نیمه اول بازی کارمان سخت شده بود و سویا دست به ضد حملات خطرناکی می زد. در نیمه دوم بازی آنها از بازیکنان سرعتی خودشان مثل ناواس استفاده کردند و به گل رسیدند. ما در آن شرایط باید از فرصت های خودمان استفاده می کردیم و در نهایت با تلاش موفق شدیم بازی را نبازیم.

سویا در این بازی پا به پای مدعی اول قهرمانی لالیگا پیش آمد و یک قدم پس نکشید و صدرنشین لالیگا را تا لبه پرتگاه شکست پیش برد اما بارسا با جادوی مسی به بازی بازگشت و سرانجام موفق شد تا با نتیجه 2 بر 2 از شکست فرار کند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *