خبرگزاری فارس: باشگاه منچستر یونایتد با یوونتوس ایتالیا بر سر جذب فوق ستاره رئالی ها وارد رقابت شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، از روز گذشته بسیاری از رسانه های اسپانیا و ایتالیا از توافق نهایی رئال مادرید با یوونتوس برای انتقال کریستیانو رونالدو خبر دادند
اما امروز روزنامه سان انگلیس از وارد شدن باشگاه منچستر یونایتد به ایتن رقابت خبر داد. این روزنامه بریتانیایی نوشت: منچستر با پیشنهادی بهتر از یووه به سراغ وسوسه کردن رونالدو آمده است و مخصوصا اینکه که کریس آغاز درخشش را از این باشگاه شروع کرده و او تعلق خاصی به این باشگاه دارد.

مدیران باشگاه منچستر یونایتد آماده پرداخت دستمزد هفتگی 500 هزار پوندی به رونالدو هستند. در شرایط کنونی من یونایتد برای غلبه کردن به همشهری خود منچستر سیتی به بازیکن ابر ستاره ای مثل رونالدو نیاز دارد تا هم تیم مورینیو را تقویت کند و هم از لحاظ اقتصادی و اسپانسری کمک کند.

روزنامه مارکا اسپانیا پیش از در گزارشی انتقال رونالدو به یوونتوس را بمب نقل و انتقالات تاریخ فوتبال ایتالیا نامیده بود و این انتقال را شکار قرن فوتبال افسرده ایتالیا نام گذاشته بود.

خبرگزاری فارس: باشگاه منچستر یونایتد با یوونتوس ایتالیا بر سر جذب فوق ستاره رئالی ها وارد رقابت شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، از روز گذشته بسیاری از رسانه های اسپانیا و ایتالیا از توافق نهایی رئال مادرید با یوونتوس برای انتقال کریستیانو رونالدو خبر دادند.

——————-

خبرگزاری مهر: نخستین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح وزیران پس از خروج غیر قانونی آمریکا از برجام، در هتل کوبورگ وین آغاز به کار کرد
خبرگزاری مهر: نخستین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح وزیران پس از خروج غیر قانونی آمریکا از برجام، در هتل کوبورگ وین آغاز به کار کرد.

محمدجواد ظریف صبج امروز(جمعه) در بدو ورود به وین با اشاره به بسته پیشنهادی اروپا برای تداوم برجام گفت: «آنچه که انتظار داریم این است که روز جمعه بسته ای را که ارائه می دهند تعهدات مجموعه کشورهای باقی مانده از ۱+۵ یعنی کشورهای چین و روسیه و سه کشور اتحادیه اروپایی و خود اتحادیه اروپا در واقع تعهداتی باشد که حقوق مردم ایران از برجام، حال چه حقوق اقتصادی و چه سایر حقوقشان را دیده باشد، چون برجام منحصرا حقوق اقتصادی برای جمهوری اسلامی ایجاد نکرده است بلکه در حوزه هسته ای و سیاسی اقداماتی را پیش بینی کرده است که باید توسط طرف های دیگر انجام می شده است.»

براساس این گزارش، محمد جواد ظریف پیش از آغاز این نشست با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه چین و روسیه بطور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان شب گذشته در حساب توئیتری خود خطاب به اعضای 1+4 نوشت: «اشتباه نکنید تحریم‌ها و پایبندی به برجام با هم قابل جمع نیستند.»

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *