ستاره ها: سریال «سنگ پا» به کارگردانی سیروس مقدم، با طراحی محسن تنابنده و نویسندگی خشایار الوند این روزها در مرحله نگارش قرار دارد
«سنگ پا» به طور غیر مستقیم به موضوع موجودات ماورایی می‌پردازد و به انسان‌هایی اشاره دارد که در شرایطی قرار می‌گیرند و از طریق یک سنگ پا دنیاهایشان تغییر می‌کند.

یکی از سختی‌های تولید این پروژه قصه سخت آن است. در این سریال یک نفر باید هفت شخصیت را بازی کند و هفت قصه در شرایط کاملا متفاوت دارد.

ستاره ها: سریال «سنگ پا» به کارگردانی سیروس مقدم، با طراحی محسن تنابنده و نویسندگی خشایار الوند این روزها در مرحله نگارش قرار دارد.

——————-

خبرگزاری مهر: سرهنگ “ضرغام امیری”، رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در تشریح این خبر گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان در خصوص سرقت های لوازم داخلی خودرو در این محدوده، تیمی از ماموران این کلانتری برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند
وی گفت: با شناسایی محل هایی که احتمال سرقت می رفت مسیر تردد سارق یا سارقان احتمالی تحت کنترل قرار گرفت و در نهایت مشخص شدکه یک سارق معتاد، اقدام به سرقت می کند که طی آن با انجام یک اقدام ضربتی این سارق در مخفیگاهی که به سر می برد دستگیر شد.

گفتنی است، متهم نیز در کلانتری به جرایم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرهنگ امیری ادامه داد: متهم به کلانتری منتقل و در بازرسی از مخفیگاهش نیز ۱۰ قطعه اموال مسروقه از جمله، گوشی تلفن همراه، ضبط خودرو، باند خودرو، باطری خودرو و … کشف شد.

خبرگزاری مهر: سرهنگ “ضرغام امیری”، رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در تشریح این خبر گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان در خصوص سرقت های لوازم داخلی خودرو در این محدوده، تیمی از ماموران این کلانتری برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *