خبرگزاری مهر:ش به نقل از خبرگزاری فرانسه، «بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس و «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه امروز دوشنبه دیدار کرد
به گزارش خبرگزاری فرانسه، طرفین در این دیدار بر تلاش دو کشور در راستای حفظ برجام علیرغم خروج آمریکا از توافق هسته ای تأکید کردند.

لازم به ذکر است، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه گذشته با نقض تعهدات بین المللی این کشور اعلام کرد که به صورت یکجانبه از برجام خارج می شود.

خبرگزاری مهر:ش به نقل از خبرگزاری فرانسه، «بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس و «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه امروز دوشنبه دیدار کرد.

——————-

ایسنا: پرسپولیس در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه ۲ بر یک الجزیره را شکست دهد تا در مجموع با تساوی ۴ بر ۴ و به خاطر گل زده بیشتر در خانه حریف اماراتی به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کند
بازیکن پرسپولیس درباره داوری این دیدار گفت: من درباره داوری نمی‌توانم صحبت کنم اما دو صحنه مشکوک داشت.

ایسنا: پرسپولیس در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه ۲ بر یک الجزیره را شکست دهد تا در مجموع با تساوی ۴ بر ۴ و به خاطر گل زده بیشتر در خانه حریف اماراتی به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کند.

او درباره گل‌زنی سید جلال حسینی در نقش سوپرمن، بیان کرد: آقا سید بهترین گل فصل را زد. او توانست جواب سرمربی الجزیره را بدهد. ما در هر دو نیمه از الجزیره بهتر بودیم و تنها از روی یک شوت به گل رسید.

نوراللهی در پایان درباره شرایط پرسپولیس برای فصل آینده تصریح کرد: همه چیز به آمادگی اول فصل دارد که بتوانیم بدنسازی خوبی داشته باشیم. امیدوارم بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا، سوپرجام و لیگ برتر موفق باشیم.

احمد نوراللهی که یکی از گل‌زنان پرسپولیس در دیدار امشب بود، پس از بازی اظهار کرد: تلاش بازیکنان و حمایت هوادران باعث شد تا پیروز شویم. بازی سختی داشتیم و در حالی که یک بر صفر پیش بودیم، الجزیره یک گل زد و به وقت کشی پرداخت. فشار هواداران باعث شد تمرکز حریف به هم بخورد و گل دوم را بزنیم. دست تک تک هواداران را می‌بوسیم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *