ایسنا: ‌به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دو بر یک مغلوب بلژیک شد
از طرفی گلوبو اسپورت از لقب تیم بلژیک برای این بازی استفاده کرد و تیتر زد: “چه شیطانی!”

O Globo نوشت: این شکست یک درس دردناک بود. هیچ تیمی شکست‌ناپذیر نیست. این رسانه برزیلی در ادامه‌ نوشت: بر خلاف سال ۲۰۱۴ برزیل این بار با سر بالا از جام جهانی خداحافظی کرد.

فاکس اسپورت برزیل به نیمه نخست این دیدار اشاره کرد و نوشت: بلژیک از خاموشی برزیلی‌ها در نیمه نخست استفاده کرد.

ایسنا: ‌به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دو بر یک مغلوب بلژیک شد. این دیدار به نظر بازی برابری می‌رسید و در دقایق نخست این چنین بود. با این حال کسی تصور نمی‌کرد بلژیک بتواند با پیروزی دو بر صفر نیمه اول را به پایان برساند. تیم اروپایی در بیش‌تر دقایق نیمه اول برتر بود اما در نیمه دوم این برزیل بود که برتر نشان داد. در نهایت اروپایی‌ها به برزیلی‌ها نشان دادند که هیچ تیمی شکست ناپذیر نیست.

رسانه‌های برزیلی پس از حذف تیم‌شان از تصاویر نیمار بهره بردند و به این شکست تلخ پرداختند.

رسانه‌های جهان نیز به این شکست پرداختند و اکیپ فرانسه برای شکست برزیل از تیتر “شیطان کافی است” استفاده کرد. هم‌چنین گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا به ستاره پاری ‌سن‌ ژرمن اشاره کرد و نوشت: جام جهانی برعکس پیش رفت، بلژیک، برزیل را حذف کرد. دی بروین بازیکن برتر بود و نیمار شکست خورده است.

——————-

خبرگزاری خبرآنلاین: فیلم «دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط‌کرده» پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های علمی تخیلی است که با فیلم «پارک ژوراسیک» پا به پرده نقره‌ای سینِما گذاشتند
به این ترتیب «دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط‌کرده» به باشگاه میلیارد دلاری‌هایی پیوست که قسمت پیشین فیلم یعنی «دنیای ژوراسیک» با فروش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلاری از سردرمداران آن است و عنوان پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینِما را در اختیار دارد.

«دنیای ژوراسیک» از مجموعه فیلم‌های پرفروش کمپانی یونیورسال است و در کنار سری فیلم‌های «سریع و خشن‌»‌ در سال‌های اخیر نقش قابل توجهی در سودآوری این کمپانی هالیوودی داشته است. فیلم‌های مجموعه «دنیای ژوراسیک» تا اینجای کار به فروش۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار دست پیدا کرده‌اند.

«دنیای ژوراسیک:‌ پادشاهی سقوط‌کرده» ۳۰۴ میلیون دلار از فروش خود را در آمریکای شمالی و بیش از ۷۰۰ میلیون دلار آن را در گیشه بین‌الملل به دست آورده است.

خبرگزاری خبرآنلاین: فیلم «دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط‌کرده» پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های علمی تخیلی است که با فیلم «پارک ژوراسیک» پا به پرده نقره‌ای سینِما گذاشتند.

این فیلم پس از چند هفته اکران در سراسر جهان به سی‌وپنجمین فیلم تاریخ سینمای جهان تبدیل شد که بیش از یک میلیارد دلار در گیشه به دست آورده است.

داستان فیلم «دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده» چهار سال پس از رویدادهای قسمت قبلی جریان دارد و در آن کریس پرت و برایس دالاس هاوارد نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.

فروش میلیاردی «دنیای ژوراسیک»

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *