خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند
این تیم با بازیکنان مطرحی همچون ژاوی هرناندز، مرتضی پورعلی گنجی و بغداد بونجاح روز شنبه آینده وارد تهران می شود و یکشنبه هم یک تمرین در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار می کند.

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

السد در حال حاضر ۱۲ امتیازی است و در صدر جدول قرار دارد. پرسپولیس هم با ۱۰ امتیاز دوم است و جدال این دو تیم برای تعیین صدرنشین اهمیت زیادی دارد.

——————-

خبرگزاری ایلنا: محمد علیخانی، عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در جلسه هم‌اندیشی صبح اعضای شورا استعفای نجفی دوباره به بحث گذاشته شد در رابطه با نتیجه جلسه گفت: قرار نشد قطعا استعفا را بپذیریم اما هر کس به تشخیص خود رای خواهد داد اما من تصور می‌کنم این بار استعفای شهردار رای بیاورد
این عضو شورای شهر در ادامه در رابطه با انتخاب سرپرست که باید بلافاصله پس از پذیرش استعفای شهردار توسط شورا انتخاب شود، گفت: در رابطه با تعیین سرپرست شهرداری قرار شد صحبت‌ها و بحث‌ها در صحن مطرح شود.

وی در رابطه با گزینه‌هایی که روی میز است، خاطرنشان کرد: آقایان مکارم (معاون اقتصادی و مالی شهرداری تهران)، سلیمی (شهردار منطقه 3)، پیروز حناچی (معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران) جزو گزینه‌های سرپرستی شهرداری هستند.

خبرگزاری ایلنا: محمد علیخانی، عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در جلسه هم‌اندیشی صبح اعضای شورا استعفای نجفی دوباره به بحث گذاشته شد در رابطه با نتیجه جلسه گفت: قرار نشد قطعا استعفا را بپذیریم اما هر کس به تشخیص خود رای خواهد داد اما من تصور می‌کنم این بار استعفای شهردار رای بیاورد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *