ورزش سه: سرمربی تیم ملی پیش از این نیز بارها نشان داده بود که وضعیت بدنی بازیکنانش از اهمیت بالایی برای او برخوردار است و به همین دلیل بارها با سرکشی به نوع تمرینات آنها وضعیت طی کردن دوران نقاهت شان را مورد بررسی قرار می داد
ورزش سه: سرمربی تیم ملی پیش از این نیز بارها نشان داده بود که وضعیت بدنی بازیکنانش از اهمیت بالایی برای او برخوردار است و به همین دلیل بارها با سرکشی به نوع تمرینات آنها وضعیت طی کردن دوران نقاهت شان را مورد بررسی قرار می داد. کارلوس امروز نیز قبل از آغاز تمرین به سراغ وحید امیری رفت و صورت آسیب دیده وی را مورد معاینه کامل قرار داد تا از چند و چون آسیب دیدگی وی اطلاع کامل پیدا کند.

هافبک پرسپولیسی تیم ملی در دیدار آسیایی این تیم با ضربه خشن کاپیتان الوحده آسیب دید و به همین دلیل مجبور شد برای پیشگیری از بیشتر شدن مصدومیت به ناچار صورت خود را بخیه بزند.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

آخرین معاینه کارلوس از وینگر پرسپولیس

——————-

ورزش سه: یورگن کلوپ به تغییر ساعت دیدار لیورپول و اورتون معترض است.

 قرار بود دیدار مقابل اورتون در روز 8 آوریل ساعت 14:15 دقیقه برگزار شود؛ اما بعد از برخورد لیورپول با سیتی، این دیدار به 7 آوریل ساعت 12:15 منتقل شد
سیتی ۵ ساعت بیش از ما وقت ریکاوری دارد!

اما بازی سیتی برابر یونایتد ساعت 17:00 برگزار می شود و این یعنی حریف 5 ساعت بیشتر وقت ریکاوری دارد. چرا آن بازی ساعت 15 یا بعد از صبحانه برنامه ریزی نشده است؟

ورزش سه: یورگن کلوپ به تغییر ساعت دیدار لیورپول و اورتون معترض است.

 قرار بود دیدار مقابل اورتون در روز 8 آوریل ساعت 14:15 دقیقه برگزار شود؛ اما بعد از برخورد لیورپول با سیتی، این دیدار به 7 آوریل ساعت 12:15 منتقل شد. دیدار رفت لیورپول برابر سیتی 4 آوریل و بازی برگشت 10 آوریل برگزار خواهد شد.

در لیگ های دیگر برنامه ریزی در راستای کمک به آماده سازی تیم هاست؛ اما باید 3 روز یک بار بازی کنیم و مسیر لیورپول دشوار است.”

کلوپ گفت: “من در حال حاضر عصبانی هستم، چرا که لیگ برتر بازی دربی را روز شنبه ساعت 12:30 برگزار می کند. این اتفاق خوشحال کننده نیست، زیرا ما چهارشنبه شب برابر سیتی و صبح روز شنبه برابر اورتون بازی می کنیم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *